Horoskop dzienny od 24 maja do 05 czerwca 2017

Horoskop dzienny od 24 maja do 05 czerwca 2017

Horoskop dzienny na podstawie Kalendarza Majów. Sprawdź, co Cię czeka, każdego dnia

Sprawdź co się wydarzy, na podstawie Kalendarza Majów. Przepowiednia na każdy dzień. Zanim podejmiesz decyzję, rozpoczniesz coś nowego, przeczytaj co Cię czeka.

Prekolumbijski Kalendarz Majów - Tzolkin, adresowany jest do współczesnej ludzkości. Praca z Kalendarzem Majów to droga indywidualnych poszukiwań. Tzolkin otwiera bramy poznania, ale kierunek działań każdy musi wybrać sam.

qek

Fala Smoka
 

Teraz jest najlepszy czas, aby zaufać losowi.

Siły Kosmiczne płynące na Ziemię w trakcie trwania Fali Smoka pomagają uaktywnić w sobie wolę, która prowadzi do zmiany nastawienia wobec spraw duchowych i podejścia do tego, co dzieje się wokół nas.

Okres Fali Smoka to czas, w którym Energie Kosmiczne sprzyjają budowaniu w sobie zaufania do Prasiły która sprawuje pieczę nad wszystkim, co istnieje we wszechświecie oraz wspierają rozwijanie w sobie ufności w sens wszelkich zdarzeń, tzn. w to, że nic nie dzieje się przez przypadek i ma swoje głębsze, logiczne przyczyny, które wynikają ze sprawiedliwych i wszechobecnych Praw Kosmicznych, takich jak: Prawo Wolnej Woli i Prawo Rezonansu, i że nigdy nie jesteśmy sami i możemy liczyć na pomoc z „Góry” w naszych zmaganiach.

24.05.2017 - KIN 1 – Czerwony Magnetyczny Smok
Dziś wszystko kręci się wokół materii i tego, co materialne. Celem moich działań jest nabranie zaufania do naturalnych procesów, wyzbycie się wartościowania ludzi i zjawisk, uwolnienie się spod panowania Ego, nauczenie brania i dawania. Dziś dostaję do dyspozycji niewidzialną skrzynię skarbów. Tylko moje duchowe oko wie, jak uchylić jej wieko, aby wydobyć na światło dnia skrywające się tam bogactwo. Dziś przechodzę do działań i zaczynam od kontrolowania niskich pobudek.
 
25.05.2017 - KIN 2 – Biały Biegunowy Wiatr
Dziś wyznaczam plan działań i przystępuję do porządkowania chaosu w moim życiu. Jeżeli posunę się za daleko lub będę naginać los, zacznę ponosić porażki. Podstawą moich sukcesów jest tolerancja i komunikatywność. Dziś poznam bieguny wyzwań i odkryję, co utrudnia mi kontakt z otoczeniem. Siła ducha pomoże mi przetrwać trudne chwile.
 
26.05.2017 - KIN 3 – Niebieska Elektryczna Noc
Dziś zalewa mnie bogactwo idei, jak zmienić na lepsze moje życie. Jeżeli pozostanę głuchy i zamknięty na podszepty intuicji, w moim życiu pojawią się liczne braki: brak nadziei, pieniędzy, miłości. Dziś będę się pilnował, aby nie wartościować rzeczy i zjawisk.. Tylko tak stworzę lepszą rzeczywistość.
 
27.05.2017 - KIN 4 – Żółte Samoistne Ziarno
Dziś przygotowuję grunt pod nowy fundament i zmieniam sposób myślenia. Moje Ego nie może nade mną dominować. Dziś popracuję nad tymi cechami charakteru, które zniechęcają do mnie ludzi. Dziś jestem gotów skonfrontować się z konsekwencjami swoich czynów i przypatrzeć się ludziom o podobnych cechach charakteru. Dziś nie stchórzę i nie ucieknę przed samym sobą.
 
28.05.2017 - KIN 5 – Czerwony Wiodący Wąż
Dziś poznam to, co ma faktyczną wartość w życiu. Informacji dostarczy mi moje ciało – albo wyrazi aprobatę, albo całkowitą negację dla moich wzorców zachowań i sposobu patrzenia na życie. Dziś mogę zderzyć się ze skutkami niewłaściwego stylu życia, jak również z problemami zdrowotnymi. Reakcje obronne organizmu będą wskazówką, na co zwracać uwagę i jak pokierować własnym życiem.
 
29.05.2017 - KIN 6 – Biały Rytmiczny Łącznik
Dziś zadbam o zachowanie umiaru i nie stracę poczucia równowagi. Życie toczy się pomiędzy braniem i dawaniem. Moim celem jest nauczyć się puszczać wolno to, co minęło. W przeciwnym razie mogą pojawić się problemy, ból, stres lub załamanie.
 
30.05.2017 - KIN 7 – Niebieska Rezonansowa Ręka
Duchowo wyczerpujące sytuacje skłaniają mnie do szukania nowych rozwiązań. Kluczem do sukcesów jest wiedza i wytrwałość. Dzisiejszy dzień daje mi możliwość uzdrowienia ognisk zapalnych we wszystkich sferach życia – fizycznej, psychicznej i duchowej.

31.05.2017 - KIN 8 -   Żółta Galaktyczna Gwiazda
Zaprowadzenie ładu i harmonii w życiu jest celem mojego przeznaczenia. Dziś inspiruje mnie piękno. Estetyka, dyscyplina wewnętrzna, higiena osobista, umiar – to sprawy, na które zwrócę dziś szczególną uwagę. Zadbam też o swój wygląd, pójdę do fryzjera lub sprawię sobie nowe stroje. Piękno, porządek, kwiaty i muzyka dodają mi chęci do życia. Dziś wniosę do domu nowy akcent.
 
01.06.2017 - KIN 9 – Czerwony Solarny Księżyc
Dziś inspiruje mnie moje duchowe JA. Uważnie wsłuchuję się we wnętrze i przywołuję pamięć raju. Dziś nie zrobię nic na siłę i niczego na nikim nie wymuszę. Nie powiem też „tak – ale”, „po co to wszystko”, „ja wiem najlepiej”. Moje ciało jest bankiem informacji. Dziś zbadam tętno i ciśnienie.
.
02.06.2017 - KIN 10 – Biały Planetarny Pies
Dziś jestem konfrontowany z moimi własnymi grymasami i różnymi wariantami uczuć. Osiągnąć dojrzałość życiową – to znaczy stać się zdolnym do kochania. Temat ten będę wertować tak długo, aż przełamię negatywne wzorce emocjonalne, uwolnię się od poczucia samotności, zazdrości, fałszywej dumy. Moim celem jest zgłębienie bezwarunkowej miłości. Wiem, że czeka mnie długa i trudna droga.
  
03.06.2017 - KIN 11 – Niebieska Spektralna Małpa
Dziś zrzucam sztywny pancerz i pozbywam się tego, co mąci mi zmysły. Wiem, że moje Ego zrobi wszystko, aby mi w tym przeszkodzić. Strach, przygnębienie i przeciwności losu nie odwiodą mnie dziś od działań. Nie ulegnę też żadnym pokusom, nie przecenię swego rozumu, nie będę igrać z ogniem i nie pozwolę się zniewolić. Dziś uwalniam się od pesymizmu i doceniam poczucie humoru.

04.06.2017 - KIN 12 – Żółty Krystaliczny Człowiek
Dziś przyglądam się moim przekonaniom, rozważam każde za i przeciw, przejmuję odpowiedzialność za swoje słowa, myśli, czyny i nie działam zbyt pochopnie. Czy potrafię iść przez życie bez narzekania na los i ludzi? Wiem, że mądrość życiową zdobywa się na drodze doświadczeń zbieranych na własnej skórze.
 
05.06.2017 - KIN 13 – Czerwony Kosmiczny Wędrowiec
Wolność docenię tylko wtedy, kiedy poznam smak niewoli. W życiu zniewalają mnie własne iluzje, takie jak: strach przed nieznanym, egocentryzm, upór, duma, chęć imponowania bogactwem. Dzisiejsze wydarzenia pokażą mi, dokąd zmierza moja droga i jakie czekają mnie wyzwania. Dziś zrobię decydujący krok naprzód i nie zrażą mnie żadne trudności. Sprzeczności i niepowodzenia życiowe doprowadzą mnie do skarbnicy mądrości. Dopiero tam dowiem się, co znaczy wewnętrzna WOLNOŚĆ.

Najlepsze wróżki w sieci! Zadzwoń i sprawdź!

Wróżka Enid