Horoskop tygodniowy od 25 stycznia do 02 lutego

Horoskop tygodniowy od 25 stycznia do 02 lutego

Horoskop tygodniowy na podstawie grup krwi od 25 stycznia do 02 lutego

Określanie osobowości człowieka, jego stanu zdrowia i odpowiedniej diety, na podstawie grupy krwi, wywodzi się z Japonii. Jest to bardzo popularna metoda, dzięki której Japończycy, dobierają się w pary, dokonują rekrutacji w firmach, stawiają horoskopy. Metoda ta jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie taki horoskop tygodniowy dla Siebie, możesz przeczytać.

Ogrupa

Grupa krwi „O”

Cechy charakteru:
Jest to najstarsza grupa krwi z której pochodzą wszystkie inne. Ludzie z grupą ”zero”, są energiczni, przebojowi i wiele od siebie wymagają. Łatwo nawiązują kontakty z innymi. Częściej są szefami, niż podwładnymi. Mają skłonność do rywalizacji. To raczej dominujące osobowości, których nie należy prowokować, bo potrafią być agresywni. Na ogół cieszą się dobrym zdrowiem

Horoskop od 25 stycznia do 02 lutego

Finanse i praca
Bardzo dobry czas pod względem finansowym, Czeka Cie przypływ gotówki. Nowa propozycja pracy też się może pojawić. Dobry okres na kupno mieszkania lub wynajem.

Uczucia i związki
W uczuciach chaos, kompletnie się pogubisz. Ktoś będzie wysyłał Ci sprzeczne sygnały. Nic nie rób zaczekaj. Dla samotnych raczej przypadkowe znajomości, bez dalszego ciągu.

Kondycja i zdrowie
Masz szanse na uwolnienie się od wielu dolegliwości. Zdrowie naprawdę będzie Ci dopisywać. Postaraj się o więcej ruchu.

Agrupa

Grupa krwi”A”

Cechy charakteru:
Ludzie z grupą krwi „A”, są na ogół spokojni i dobrze zorganizowani. Świetnie rozumieją się z innymi. Nie lubią ponosić ryzyka, więc każdy ruch mają przemyślany. Czasem może się wydawać, że są zbyt ostrożni. Umieją kontrolować swoje emocje, ale nie dajcie się zwieść pozorom, osoba z grupą krwi „A”, potrafi być zaciekłym przeciwnikiem. W zdrowiu mogą im dolegać problemy związane z krążeniem i chorobami serca, oraz nerwice.

Horoskop od 25 stycznia do 02 lutego

Finanse i praca
W pracy Twoja pozycja nie będzie zagrożona. Należysz do osób pracowitych i będzie to docenione. Dla szukających pracy rada, pytajcie swoich bliskich może się okazać, że to od nich dowiecie się co dalej robić.

Uczucia i związki
W uczuciach stan zawieszenia, partner może się od Ciebie odsuwać i odczujesz to boleśnie. Nie panikuj, przeczekaj. Samotni też nie spotkają nikogo nowego na swojej drodze.

Kondycja i zdrowie
Trudny czas zmęczenie i osłabienie. Uważaj na pogodę i wahania ciśnienia, dadzą Ci się we znaki.

Bgrupa

Grupa krwi „B”

Cechy charakteru:
Ludzie z tą grupą krwi, bardzo często są indywidualistami. Nie boja się samotności. We własnym towarzystwie bardzo dobrze się czują. To prawdziwe niespokojne duchy, ceniące sobie podróże. Nie lubią rywalizacji i są do bólu racjonalni. Nie angażują się w sprawy innych. Niektórzy uznają to za egoizm. Mają silny i odporny organizm, więc zdrowie im dopisuje. Jedyne, co im może dolegać to przeziębienia. Muszą też uważać, bo mają skłonność do nałogów.

Horoskop od 25 stycznia do 02 lutego

Finanse i praca
Ten tydzień będzie wymagał od Ciebie w pracy wiele wysiłku i uruchomienia wszystkich Twoich talentów, ale się opłaci. Dla szukających pracy, będzie w tym tygodniu bardzo interesująca propozycja.

Uczucia i związki
Bardzo dobry okres dla rodziny i partnera. Postaraj się więcej czasu spędzać z nimi. Dla czekających na propozycję wspólnego życia też dobra wiadomość, to nastąpi właśnie teraz.

Kondycja i zdrowie
Uważaj na zdrowie, może przywiązujesz do niego zbyt mało wagi? Zaniedbane sprawy zdrowotne dadzą o sobie znać.

ABgrupa

Grupa krwi”AB”

Cechy charakteru:
Osoby z tą grupą krwi, często nie wiedzą, czego chcą. Bywają chaotyczni i nie kończą zaczętych spraw. Cechuje je słomiany zapał. Świetnie dostosowują się do warunków, więc wbrew pozorom, umieją zrobić karierę. Potrafią być czarujący i pełni optymizmu, dlatego posiadają wielu przyjaciół. W stresujących warunkach, panikują. Jest im na ogół pisane szczęście w miłości. Muszą uważać na serce, to ich słaby punkt.

Horoskop od 25 stycznia do 02 lutego

Finanse i praca
W pracy całkiem spokojny okres, wszystko Ci się uda wykonać „wyrobisz plan”. Dla szukających pracy będzie propozycja, ale podjęcie jej dopiero za miesiąc.

Uczucia i związki
Ktoś Ci zaproponuje miły wyjazd. Skorzystaj z Tego. Może to Twój partner. Nie unikaj podróży jeśli doskwiera Ci samotność, spotkasz kogoś interesującego.

Kondycja i zdrowie
Zdrowie w równowadze, nic Cię nie zaskoczy. Bardzo dobry tydzień. Zadbaj o kondycję.