Horoskop dzienny od 27 stycznia do 08 lutego

Horoskop dzienny od 27 stycznia do 08 lutego

Horoskop dzienny z Kalendarza Majów od 27 stycznia do 08 lutego 2017

Sprawdź co się wydarzy, na podstawie Kalendarza Majów. Przepowiednia na każdy dzień. Zanim podejmiesz decyzję, rozpoczniesz coś nowego, przeczytaj co Cię czeka.

Prekolumbijski Kalendarz Majów - Tzolkin, adresowany jest do współczesnej ludzkości. Praca z Kalendarzem Majów to droga indywidualnych poszukiwań. Tzolkin otwiera bramy poznania, ale kierunek działań każdy musi wybrać sam.

qek

Fala Ziarna

Fala Ziarna trwa od 27 stycznia do 08 lutego, to czas, w którym energie płynące z Uniwersum pomagają obudzić w sobie wiarę we własne siły i  możliwości, wspierają rozkwit talentów i zdolności oraz pomagają w ich urzeczywistnieniu. Fala Ziarna to okres sprzyjający rozwijaniu swoich umiejętności oraz znajdowaniu w sobie odwagi do ich realizacji. Aż 10 galaktycznych portali w tej Fali sprawia, że jej moc oddziaływania (tak samo jak w przypadku Fali Węża) jest o wiele silniejsza niż energia pozostałych Fal. Jeśli dobrze wykorzystaliśmy energie poprzednich Fal, Fala Ziarna odwdzięczy się nam za to. Jeśli nie – skutki tego możemy odczuć w dość nieprzyjemny sposób – w postaci silnego poczucia frustracji, stagnacji i braku perspektyw na przyszłość.

27.01.2017 - KIN 144 - Żółte Magnetyczne Ziarno

Dzisiejsze sytuacje nakłaniają mnie do wykorzystania osobistych możliwości. Dziś uwalniam się od ograniczających mnie poglądów i nie pozwalam leżeć odłogiem moim talentom. Do dziś czerpałem jedynie z cudzych doświadczeń, teraz chcę objawić moje własne skarby. 

28.01.2017 - KIN 145 - Czerwony Biegunowy Wąż

Dziś wybieram drogę, która wzmocni moją siłę życiową. Dziś poznam własną wielkość i sprawdzę swoją wytrwałość. Zmysłowość, instynkt, akceptacja i wola życia pomogą mi uwolnić się od postaw obciążających moje sumienie oraz czynić tylko to, co szlachetne i właściwe. Dziś zadbam o kontakt z przyrodą. Natura zsyła mi spokój i uczucie odprężenia.

29.01.2017 - KIN 146 - Biały Elektryczny Łącznik

Siła uśmiercająca to, co skostniałe, jest nieocenionym wsparciem w życiu. Ból rozłąki jest pomostem ułatwiającym mi dotarcie do celu. Dziś przestaję chorobliwie czepiać się tego, co minęło. Opór przed zmianą pogłębia tylko zwątpienie. To, co mi wcześniej służyło, nie musi być dobre teraz. Dobrowolne poddanie się przynosi rozluźnienie wewnętrzne. Dziś przestanę zamartwiać się przeszłością. 

30.01.2017 - KIN 147 - Niebieska Samoistna Ręka

Wiedzę i doświadczenie pogłębiam wytrwałą pracą i aktywnym działaniem. Dziś akceptuję swoje człowieczeństwo ze wszystkimi moimi słabościami. Wiem, że w swym jądrze jestem doskonałą istotą. Troska o zdrowie, dobra kondycja fizyczno-umysłowa są najważniejszą częścią mojej ziemskiej podróży. Dziś jestem najlepszym lekarzem. To, co przyjdzie z zewnątrz, będzie mnie tylko wspierać. 

31.01.2017 - KIN 148 - Żółta Wiodąca Gwiazda

To, co nie jest zharmonizowane, domaga się dziś uzdrowienia. Dziś powraca tęsknota za naturalnym pięknem. Odrzucam więc wszystkie maski i pozostaję taki, jaki jestem. Dziś zaprowadzę ład i porządek w otoczeniu, ale będę uważać, by nie popaść w przesadę i nie wejść nikomu w drogę.

01.02.2017 - KIN 149 - Czerwony Rytmiczny Księżyc

Znaleźć złoty środek - to znaczy zaprowadzić równowagę wewnętrzną. Dzisiaj przemawia moja podświadomość, której nie słyszy mój rozum. Dziś zachowam spokój i nie będę o nic zabiegać. To, co zbędne (choć według mnie takie ważne), wyprowadza mnie najczęściej z równowagi. Dziś odkryję, co spędza mi sen z powiek. 

02.02.2017 - KIN 150 - Biały Rezonansowy Pies

Dziś na scenę wkracza moje Niższe Ciało (emocjonalne, mentalne i fizyczne). Dziś poskramiam swoje emocje i odcinam się od życiowych dramatów. MIŁOŚĆ - to słońce i deszcz, bez których nie może wzrastać moje ziemskie ziarno. Śmiech i łzy są gwarantem zdrowego rozwoju. Dziś jestem wyrozumiały dla siebie i otaczam miłością bliźnich. 

03.02.2017 - KIN 151 - Niebieska Galaktyczna Małpa

Dziś moją cielesność przenikają nowe treści metafizyczne. Wszystko, co się dzisiaj wydarzy, przyjmę z niebiańskim spokojem. Wiara czyni cuda. Miłość przenosi góry. Dziś, jak małe dziecko, chcę się śmiać i bawić. Chyba po to zjawiła się dziś w moim życiu ta energia?

04.02.2017 - KIN 152 - Żółty Solarny Człowiek

Moja świadomość uczy się dziś zachowywać neutralną postawę z pomocą bezinteresownej miłości. W tym skrywa się tajemne wyjście z karmicznego labiryntu! Mądrość i silna wola pomogą mi rozwiązać wszystkie problemy osobiste. Chcę, aby miecz prawdy jednym zdecydowanym cięciem przeciął wszystkie węzły gordyjskie. Dziś uwolnię się od obcych ideologii i zacznę głosić własną prawdę.

05.02.2017 - KIN 153 - Czerwony Planetarny Wędrowiec

Dzisiejszy dzień stwarza mi dogodną możliwość do urzeczywistnienia mojego prawdziwego JA. Wolność i nieograniczone pole działania stają się celem mojego życia. Nie ma stanu spoczynku - panta rhei. Dziś zrobię tylko to, co rzeczywiście chcę zrobić. Tam, gdzie się dzisiaj pojawię, niebo zstąpi na Ziemię. 

06.02.2017 - KIN 154 - Biały Spektralny Mag

Dziś robię generalne porządki i oczyszczam moje pola duchowe z chwastów. Tylko tak zdobędę pewność siebie i zyskam szacunek u ludzi. Miłość jest kluczem do tajemnic spełnienia. Dziś wychodzę z karmicznej niewoli, zrzucam stare odzienie i odcinam się od smutnej przeszłości. Dziś staję się świadomym towarzyszem CZASU. Gdyby było inaczej, nie czytałbym teraz tej strony. 

07.02.2017 - KIN 155 - Niebieski Krystaliczny Orzeł

Moja wewnętrzna samodyscyplina i otwarte na oścież serce pozwalają napływać wizjom z SZÓSTEGO wymiaru ŚWIATŁA.Tam mieszka moja Gwiezdna Dusza. Dziś przyjmuję tylko te informacje, które adresowane są do mnie i które całkowicie rozumiem. Dziś zachowam szczególną ostrożność i niczego nie przyjmę bezkrytycznie. 

08.02.2017 - KIN 156 - Żółty Kosmiczny Wojownik

Dziś łączę horyzontalny rozum z wertykalną intuicją. Inteligencja pomoże mi przezwyciężyć wszystkie lęki. Dziś staję się gwiezdnym wojownikiem, który nie walczy mieczem, lecz mądrością. Dziś ja sam obsadzam punkty strategiczne w mojej świadomości. Moja wielkość wyłoni się wtedy, kiedy przestanę się bać i stanę ponad Czasem Karmicznym. 

 

www.maya.net