Horoskop dzienny od 28 kwietnia do 10 maja 2017

Horoskop dzienny od 28 kwietnia do 10 maja 2017

Horoskop dzienny na podstawie kalendarza Majów. Sprawdź, co Cię czeka, każdego dnia

Sprawdź co się wydarzy, na podstawie Kalendarza Majów. Przepowiednia na każdy dzień. Zanim podejmiesz decyzję, rozpoczniesz coś nowego, przeczytaj co Cię czeka.

Prekolumbijski Kalendarz Majów - Tzolkin, adresowany jest do współczesnej ludzkości. Praca z Kalendarzem Majów to droga indywidualnych poszukiwań. Tzolkin otwiera bramy poznania, ale kierunek działań każdy musi wybrać sam.

qek

Fala Orła - siła wizji

Fala Orła rozpoczyna się 28 kwietnia i kończy 10 maja. To najlepszy czas na rozwijanie w sobie siły wizji i wglądu, tzn. świadomości własnych celów oraz zrozumienia powiązań między zdarzeniami na poziomie energetycznym. Energie Pieczęci Orła wspierają w nauce ogniskowania wewnętrznej mocy i panowania nad nią, pomagają również w umacnianiu niezależności i zdolności do samodzielnego decydowania o swoim losie.

Jednocześnie wspierają człowieka w uświadomieniu sobie, że wszystkie istoty wcielające się na Ziemi są kolektywnie odpowiedzialne za rzeczywistość, jaka panuje na naszej planecie. Tego rodzaju świadomość to świadomość planetarna. Dzięki energii Fali Orła możemy też uwolnić się od wszelkich iluzji, czyli wyobrażeń i przekonań, które mijają się z prawdą oraz od łaski i niełaski, aprobaty i akceptacji innych i stać się psychicznie niezależnymi (nie uzależniać swojego stanu ducha od tego, czy ktoś nas lubi czy nie), oraz odzyskać wiarę we własne siły. 

TERAZ jest najlepszy CZAS, aby samemu decydować o swoim losie.


28.04.2017 KIN 235 - Niebieski Magnetyczny Orzeł
Nie mając własnych wizji, stanę się wykonawcą cudzych pomysłów. Dziś nie będę bezsilny i sam pokieruję swoim życiem, patrząc oczami duszy. Uzdrowienie świata należy zacząć od siebie. Dziś uporządkuję własne podwórko, a dopiero potem zajrzę do domu przyjaciół, znajomych i na koniec przypomnę sobie adres wrogów. Dziś przenika mnie Wyższa Świadomość.

29.04.2017 KIN 236 - Żółty Biegunowy Wojownik
Dziś łączę analityczny rozum z intuicyjna mądrością. Moje marzenia mogę urzeczywistnić tylko dzięki zaufaniu w swoja siłę wewnętrzną. Intuicja wprowadza wizje do pola wyobraźni, wyobraźnia przesyła je do mózgu. a rozum wnosi je do światła fizycznego. Dziś moje Wyższe JA jest stróżem mądrości. Dziś nie będę sztucznie przyspieszać biegu spraw, ani naginać losu dla własnych zamiarów.

30.04.2017 KIN 237 - Czerwona Elektryczna Ziemia
Dziś życie testuje przydatność moich pomysłów i w razie potrzeby sprowadza mnie na Ziemię. Moim drogowskazem jest najbliższe otoczenie. Dziś nie zrażę się niepowodzeniami, lecz dostrzegę w nich szansę wykazania się w inny sposób. To, co pochodzi ode mnie i uwłacza ludzkiej godności, wróci do mnie z powrotem. Dziś zrewiduję swoje plany, nie będę samolubny, nie zranię niczyich uczuć.

01.05.2017KIN 238 - Białe Samoistne Zwierciadło
Dziś spotykam się ze skutkami własnych działań i zastanawiam się, kim właściwie jestem, skoro wszędzie odnajduję swoje ślady. Dziś ujrzę nie tylko swoje błędy i wady, ale także zalety. Dziś odkryję prawdę o sobie. Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, w rzeczywistości jest moim przyjacielem.

02.05.2017 KIN 239 - Niebieski Wiodący Wicher
Dziś dokonuję wielu zmian i uwalniam się od życiowych iluzji. Dziś nie oceniam ani mojej drogi, ani cudzego postępowania. Nie wytykam nikomu błędów i nie daję „cudownych” rad na przyszłość. Dziś zbieram siły, aby zerwać z mylnymi wizjami, do których się tak przywiązałem, a które otumaniły moją świadomość. Nie ma sytuacji bez wyjścia – każdą pułapkę można bezpiecznie obejść, tylko trzeba chcieć, wierzyć i ufać.

03.05.2017 KIN 240 - Żółte Rytmiczne Słońce
Dziś „Alfa i Omega” stabilizuje moją drogę i wygładza to, czego ja nie widzę. Dziś ogarnę wzrokiem moje marzenia i wybiorę z nich to, co korzystne dla wszystkich. Dziś odkryję siłę bezwarunkowej miłości i z jej pomocą zaprowadzę porządek w moim życiu. Dziś sprowadzę na Ziemię moją wybujałą wyobraźnię, spojrzę trzeźwo na życie złoty środek i zdam egzamin z dojrzałości.

04.05.2017KIN 241 - Czerwony Rezonansowy Smok
Jak chciałem wdrożyć swoje wizje do życia, skoro nie dysponowałem wystarczającą siłą woli? Boska „mana” wciąż spada z nieba. Nie ma ciężkich czasów. Dziś nie będę narzekać na los i nie popadnę w zniechęcenie. Dziś otoczę „matczynym” ciepłem ludzi słabszych i niczego nie pozazdroszczę silniejszym. Dziś odkrywam w sobie „kobiecą” wrażliwość i staję się czuły dla innych.

05.05.2017 KIN 242 - Biały Galaktyczny Wiatr
Dziś testowana jest siła mojego ducha. Ja sam jestem kreatorem mojego losu. Dziś zharmonizuję moje żeńskie i męskie strony i uwolnię się od wszelkich kompleksów. Dziś przypatrzę się zdolności komunikacji z innymi i odkryję, dlaczego czuję się samotny. Dziś zintegruję bieguny sprzeczności, aby poczuć swoją jedność i wielkość.

06.05.2017 KIN 243 - Niebieska Solarna Noc
Dziś pole moich snów jest nieskończonym źródłem informacji. Dziś inspiruje mnie intuicja. Moje problemy i rozterki duchowe wynikają z rozdwojenia jaźni. Dziś niczego nie rozgraniczam, lecz przygarniam do siebie wszystkie kochane i niekochane aspekty. Dziś kieruje wzrok ku „górze” i stamtąd czerpie pomysły na lepsze życie. Dziś odrzucam wzorce karmiczne i pozostaje uczciwy szczególnie wobec siebie.

07.05.2017 KIN 244 - Żółte Planetarne Ziarno
Dziś urzeczywistnią się moje „unikalne” wizje. Dziś wyrażę swoją prawdziwą istotę. Każda maska i każdy parawan, którym zasłaniam się ze strachu lub z przesadnej ostrożności, zrażają do mnie ludzi i utrudniają mi pokazanie tego, co potrafię. Dziś ujrzę obie strony mojego konta: „winien” i „ma”.

08.05.2017 KIN 245 - Czerwony Spektralny Wąż
Dziś rozprawię się z ciemnymi stronami w polu uczuć utrudniającymi mi spełnienie marzeń. To, co mnie drażni, rozczula, porusza, co odbiera mi chęć do życia, co burzy krew i myśli, odbija się na moim zdrowiu. Dziś odkryję, co zaburza mi harmonię wewnętrzną i bez łez uwolnię się od tego ciężaru.

09.05.2017 KIN 246 - Biały Krystaliczny Łącznik
Dziś dowiem się, ile chwastów rozpleniło się w moim ogródku i jak zwalczyć szkodliwe myślokształty. Dziś nie będę powielać iluzji, lecz przyznam się do pomyłek. Moje własne myśli wyprowadziły mnie na manowce. Dziś uwalniam swoje ciało od ciężarów mentalnych. Uśmiercam przewlekłe spory i przestaję polemizować z własnym sercem. Walka i opór rodzi przygnębienie. Dziś poddaję się naturalnemu biegowi życia.

10.05.2017 KIN 247 - Niebieska Kosmiczna Ręka
Dziś staję się cudownym uzdrowicielem – uzdrawiam świat marzeń i wizji. Dziś wnoszę nowy powiew do życia. Mój sposób myslenia, wizje i światopogląd będą dziś przetrawione przez rozum, a potem zatwierdzone przez intuicyjną samoświadomość. Dziś przestanę oszukiwać samego siebie.