Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop numerologiczny, zawodowo - finansowy na maj.

Horoskop dla wibracji 7

Wibracja 7 - Nowe zawodowe przedsięwzięcia.. 

kip7


Dziecko + Sąd


Przed 7-mkami rysują się w maju nowe i obiecujące zawodowe perspektywy. W pierwszej połowie m-ca macie szansę wcielić w życie nowe plany, pomysły i zawodowe projekty. Na niektóre z Was czekają w pracy nowe zadania i obowiązki lub sami zechcecie uczyć się czegoś zupełnie nowego.

Osoby, które myślą o założeniu własnej firmy mają teraz ku temu bardzo dobry czas a te z Was, które szukają pracy mają szansę ją dostać. W kartach pokazuje się podpisanie nowej formalnej umowy lub kontraktu, zatrudnienie na umowę o pracę lub zarejestrowanie własnej działalności gospodarczej. Druga połowa m-ca będzie Wam szczególnie sprzyjać przy załatwianiu wszelkich urzędowych spraw. To dobry czas na uregulowanie spraw formalnych, wszelkiego rodzaju biurokracje oraz egzaminy czy sprawozdania.

Stan Waszych finansów będzie zrównoważony, dochody pewne, stałe, z pewnego źródła, jednakże w pierwszej połowie miesiąca możecie odnotować finansowy odpływ. W tym czasie musicie uważać aby zbyt lekkomyślnie nie wydawać pieniędzy. W drugiej połowie maja widać większą równowagę i rozsądniejsze gospodarowanie swoim portfelem. Jeśli myślicie o nowych inwestycjach lepszy czas ku temu będziecie mieć w drugiej połowie miesiąca – wtedy można wcielać w życie nowe plany i inicjatywy.

Rada: Nie bójcie się podejmować nowych, ważnych decyzji zawodowych – w przyszłości to zaprocentuje! Realizujcie nowe pomysły – tylko pamiętajcie z rozsądkiem i rozwagą.


Autorką horoskopu jest wróżka Beata Fortuna

Zadzwoń do autorki horoskopu, porozmawiaj z wróżką!

fortuna