Horoskop dzienny na wrzesień od 18 do 30 września 2017

Horoskop dzienny na wrzesień od 18 do 30 września 2017

Horoskop dzienny na podstawie kalendarza Majów. Sprawdź, co Cię czeka, każdego dnia

Sprawdź co się wydarzy, na podstawie Kalendarza Majów. Przepowiednia na każdy dzień. Zanim podejmiesz decyzję, rozpoczniesz coś nowego, przeczytaj co Cię czeka.

Prekolumbijski Kalendarz Majów - Tzolkin, adresowany jest do współczesnej ludzkości. Praca z Kalendarzem Majów to droga indywidualnych poszukiwań. Tzolkin otwiera bramy poznania, ale kierunek działań każdy musi wybrać sam.

qek

Fala Zwierciadła

Teraz jest najlepszy czas, aby poznać prawdę.

Fala Zwierciadła twa od 18 września do 30 września. Wnosi do życia niewzruszoną prawdę i bezwzględna klarowność. Dziesiąty dzień pokazuje, co powinieneś uzdrowić w życiu osobistym i nad jakimi cechami charakteru solidnie popracować. Dwunasty dzień objawia, gdzie tkwią ogniska zapalne. Trzynasty dzień informuje, że tylko miłość pomoże ci odnaleźć prawdziwą tożsamość w świecie sprzeczności i negacji.

1 dzień

18.09.2017 - KIN 118 - Białe Magnetyczne Zwierciadło
Dzisiejszy dzień otwiera 13-dniowy okres niewzruszonej prawdy i klarowności spostrzeżeń. Dziś nic nie da się zatuszować. Dziś poznam moje cienie, słabości i iluzje, którymi kieruje się w życiu. Dziś biorę pod lupę także uboczne sprawy. Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym. Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni „wrogowie”

2 dzień

19.09.2017 - KIN 119 - Niebieski Biegunowy Wicher
Dzisiejsze wydarzenia – kładąc nacisk na podstawowe zasady, jakimi powinienem kierować się w życiu – zachęcają mnie do zmian i odnowy. Wszystko, co wydaje mi się w życiu okrutne i niesprawiedliwe, rzucam do „tygla” odnowy. Pech i trudności życiowe będą prześladować mnie tak długo, jak długo nie zmodyfikuję swoich poglądów na sens i celowość życia.

3 dzień

20.09.2017 - KIN 120 - Żółte Elektryczne Słońce
Dziś „ALFA i OMEGA” oświeca moje zmysły. Dziś Chrystusowa Świadomość wychodzi naprzeciw emocjom. Dziś uzdrowię wszystkie słabe punkty. Dziś nie czekam na przeprosiny, lecz pierwszy wyciągam rękę na zgodę. Przestaję być pamiętliwy. Pielęgnowanie uraz, duma i upór nie idą w parze z miłością.

4 dzień

21.09.2017 - KIN 121 - Czerwony Samoistny Smok
Dziś pokonuję poczucie osamotnienia, wewnętrznego wypalenia i strachu. Porządkuję sposób myślenia, przejmuję kontrolę nad EGO i poruszam się z pełną swobodą. Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu, odejdę od przesadnych zabezpieczeń. Nie będę też oczekiwać gwarancji ani zewnętrznych potwierdzeń.

5 dzień

22.09.2017 - KIN 122 - Biały Wiodący Wiatr
Wydarzenia dzisiejszego dnia nawołują mnie do zwalczania ognisk „rakotwórczych” w stosunkach międzyludzkich. Dziś staję się przystępny i gotów do nawiązania dialogu. Dziś nie ma żadnych wymówek, kompromisów, czy stawiania warunków innym. Dziś kontroluje mnie jedyny autorytet, jakim jest ŻYCIE. Dziś nie obrażę się za słowa prawdy, lecz pokornie wysłucham wszystkich uwag.

6 dzień

23.09.2017 - KIN 123 - Niebieska Rytmiczna Noc
Dziś przychodzi mi z pomocą podświadomość. Pole snów wydobywa na powierzchnię ważne kwestie, które stłumiłem pod wpływem narzuconych mi systemów wiary, wzorców wychowawczych i przymusów ideologicznych. Dziś rozpoznaję to, co zostało we mnie zagłuszone.

7 dzień

24.09.2017 - KIN 124 - Żółte Rezonansowe Ziarno
Dziś dostrzegam rozbieżności pomiędzy zdrowym rozsądkiem a poglądami mojego „wszechwiedzącego” EGO. Dziś ćwiczę cierpliwość do siebie i najbliższych. Rzucam nowe nasienie w glebę i pragnę, aby wyrosło z niego…….(wymień marzenie). To, co z niego wyrośnie, odsłoni moją prawdziwą naturę. Tylko – czy starczy mi zapału do pielęgnacji tego, co zasiałem?

8 dzień

25.09.2017 - KIN 125 - Czerwony Galaktyczny Wąż
Moje ciało jest cudownym bankiem informacji. Dziś obserwuję stan nerwów, aby zbadać, kto lub co wyprowadza mnie z równowagi. Dziś wczuję się w swoje położenie i położenie innych. Zanim wyciągnę wnioski, zastanowię się, czy moje przekonania nie bazują na tym, powypada, a co nie wypada lub co powiedzą inni? Dziś otworzę się na podszepty intuicji i wykażę się tolerancją. Zachowam umiar i nie popadnę w przesadę. Dziś dokładnie rozpoznam, co próbuje mi w tym przeszkodzić.

9 dzień

26.09.2017 - KIN 126 - Biały Solarny Łącznik
Tylko pełna klarowność i mówienie prawdy mogą otworzyć mi oczy. Dziś dowiem się, co zatruwa mi życie i czego powinienem się pozbyć. Dziś nie będę zły, jeśli coś „stracę”. W każdym negatywnym zdarzeniu znajdę choć jeden pozytywny aspekt. Dziś puszczam w niepamięć przeszłość i wszystkie urazy do ludzi. Tylko tak doświadczę wielkiej ulgi i nie zaburzę spokoju innym.

10 dzień

27.09.2017 - KIN 127 - Niebieska Planetarna Ręka
Dziś jestem prawą ręką Boga. Demaskuje fałsz oraz światy iluzji i braków. Zamiast oczekiwać, burzyć się i żądać – sam biorę się do pracy. Mam wystarczająco dużo siły. Dziś zobaczę, co powinienem uzdrowić w sobie, aby nie być konfliktowym. Dziś uczę się lekką ręką brać i dawać.

11 dzień

28.09.2017 - KIN 128 - Żółta Spektralna Gwiazda
Dziś neutralizuję szkodliwe odpady w polu uczuć. Dzięki ciemnościom, nieprawidłowościom i niesprawiedliwości mogę rozwinąć zdolność właściwego rozstrzygania w życiu. Dziś stawiam na harmonię, zaprzestaję walki i odrzucam urazy. Robię czystkę w polu emocji i przezwyciężam niechęć do ludzi.

12 dzień

29.09.2017 - KIN 129 - Czerwony Krystaliczny Księżyc
Dziś schodzę na samo dno konfliktów, aby dotrzeć do źródeł prawdy. Tylko tak zdobędę informację, jak odnowić się w życiu i zlikwidować ogniska zapalne. Dziś uświadamiam sobie swoją rolę i zadania na Ziemi. Wiem, co mam do zrobienia w otoczeniu. Dziś dotrzymam wszystkich obietnic.

13 dzień

30.09.2017 - KIN 130 - Biały Kosmiczny Pies
Miłość jest częścią składową mojej drogi. Głowa i serce doprowadzą mnie do harmonii wewnętrznej. Dzisiejszy dzień jest przełomowym momentem w moim życiu. Dziś zwracam uwagę na reakcje ciała emocjonalnego. Warunkiem powodzenia jest zharmonizowane pole uczuć. Dziś akceptuję siebie takim, jaki jestem, bo tylko pod tym warunkiem odnajdę prawdziwą tożsamość i zacznę żyć od nowa. Konflikty wynikają z mojego zaślepienia i braku tolerancji wobec siebie i ludzi.

Wróżka, jasnowidz, astrolog, czekają na Ciebie!

Wróżka Enid