Horoskop astrologiczny dla znaku Byka

Horoskop astrologiczny dla znaku Byka

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Byka

bykdobre

Byk 21.04 - 21.05


Prognoza ogólna:
Przed Bykami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Gwiazdy rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Byki mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Sprzyjające okoliczności:
Bykom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach byki mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Ostrzeżenie:
Byki mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udowadniania przez Byki swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Wydarzenie miesiąca:
Przed Bykami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to Bykom sprzyjać będzie w tym miesiącu szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Czekasz na miłość, kiedy nadejdą zmiany? Sprawdź to u Naszego doradcy!

Jasnowidz Ewa