Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb

Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Ryb

rybydobre

Ryby 20.02 - 20.03

Prognoza ogólna:
Dla Ryb grudzień będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Przed Rybami nowy, ważny etap w życiu osobistym lub zawodowym. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Sprzyjające okoliczności:
Ryby dzięki przewróceniu pewnych spraw do góry nogami będą mogły zrewidować swoje poglądy i wyciągnąć konstruktywne wnioski. Dzięki temu zaczną odbudowywać swoje życie na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami Ryb.

Ostrzeżenie:
Ryby powinny zdecydowanie unikać w tym miesiącu niejasnych sytuacji. Szczególnie powinny uważać, by nie podważać autorytetu i wiedzy wysoko postawionej kobiety, gdyż mogą zastać przez nią ośmieszone, a ich niewiedza może przysporzyć im szkód. Unikajcie plotek i sekretów.

Wydarzenie miesiąca:
Istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla Ryb czas odpoczynku i refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia Ryby będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Szukasz pomocy? Życzliwa wróżka wskaże Ci drogę, zadzwoń do niej!

Jasnowidz Ewa