Horoskop miesięczny na wrzesień dla znaku Koziorożca

Horoskop miesięczny na wrzesień dla znaku Koziorożca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

koziorozecdobre

Koziorożec 23.12 - 20.01

Spodziewaj się we wrześniu, że poczucie Twojej wartości wzrośnie. Wiele Ci się uda, i w sprawach zawodowych, i na polu towarzyskim. Wykorzystaj moment, w którym pozbędziesz się wątpliwości i strachu. Ruszaj śmiało przed Siebie. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i finanse
Wszystko Ci się uda. Poczujesz, że inni liczą się z Tobą i uznają Twój autorytet. Nie będzie rzeczy, której nie uda Ci się wynegocjować. Podpiszesz każdą umowę z korzyścią dla Siebie. Może warto jeszcze raz omówić w sprawach zawodowych warunki, z których wcześniej nikt nie był zadowolony. Uważaj, poczujesz też, że sukces przysporzył Ci wrogów. Nie zwracaj na nich uwagi.

Uczucia i związki
Trzeba będzie walczyć z zazdrością ze strony partnera, nie dawaj do tego powodów. We wrześniu będą się sypać zaproszenia na randki i spotkania towarzyskie. Osoba, którą masz za przyjaciela będzie „kopać pod tobą dołki”, ale wszystko wyjdzie na jaw. Może być Ci z tego powodu przykro, bo nie ma w tym Twojej winy.

Zdrowie i kondycja
Uważaj na Swoje zdrowie, a szczególnie na urazy mechaniczne. Nie szarżuj i nie nadwyrężaj organizmu.

Jak odnajdziesz Swoją drugą połowę? Nasz doradca Ci podpowie!

Tarocistka Ewa