Horoskop miesięczny na wrzesień dla znaku Strzelca

Horoskop miesięczny na wrzesień dla znaku Strzelca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

strzelecdobre

Strzelec 23.11 - 22.12

Miesiąc wymagający energii i zdecydowanego działania. We wrześniu dowiesz się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Spokojnie i powoli osiągniesz każdy cel. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i finanse
Nie musisz się spieszyć, wystarczy, ze nadasz Swoim działaniom odpowiedni kierunek. Na początku miesiąca zrób Sobie plan, co chcesz osiągnąć, a na koniec miesiąca dowiesz się, że wszystko się udało. Musisz tylko bardzo stanowczo działać. Nie zwracaj uwagi na osoby, które będą chciały Ci przeszkodzić. Zejdą Ci z drogi, jest w Tobie więcej siły, niż myślisz.

Uczucia i związki
Nic na siłę, ale musisz w Swoich relacjach wprowadzić pewne zasady i w końcu powiedzieć, co Cię naprawdę denerwuje. Zrób to spokojnie, nadszedł czas wymagania starań od drugiej połowy Twojego związku. Wszystko nie może się opierać tylko na Twojej energii, bo czujesz, że inni Cię wykorzystują.

Zdrowie i kondycja
Są sprawy związane z Twoim zdrowiem, które od dłuższego czasu lekceważysz. Czas na wizytę u lekarza i zrobienie wyników, nawet tylko po to, aby się uspokoić. Ruch fizyczny bardzo wskazany.

Czeka Cię wielka wygrana? Sprawdź to u Naszej wróżki! Tarocistka Ewa