Horoskop miesięczny na wrzesień dla znaku Wodnika

Horoskop miesięczny na wrzesień dla znaku Wodnika

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wodnikdobre

Wodnik 21.01 - 19.02

To będzie szalony miesiąc, ale ty ma szaloną naturę. Podejmiesz niespodziewane decyzje i spadniesz „na cztery łapy”. Staraj się nie realizować każdego pomysłu, który Ci przyjdzie do głowy, realizuj tylko te genialne. Ostrożnie z jazdą samochodem, szczególnie w połowie miesiąca, to dotyczy wszystkich znaków.

Praca i finanse
Możesz w tym miesiącu wiele zdziałać i nadrobić zaległości, przeskoczyć kolejne bariery. We wszystkim dopisze Ci szczęście. Możesz rozpocząć coś nowego, bo „ściany będą Ci pomagać”. Zagraj czasem w grę losową, masz niezwykle korzystny układ planet. Szukasz lepszych zarobków? Właśnie teraz wszyscy powiedzą Ci – TAK.

Uczucia i związki
Wrzesień to będzie huśtawka emocjonalna, ale bardzo przyjemna. Niektóre osoby spod znaku Wodnika, mogą się nawet gwałtownie zakochać i to z wzajemnością. Ktoś z Twojego otoczenia może rozpocząć z Tobą flirt, bardzo tajemniczy i dający do myślenia. Poczujesz, że żyjesz, ale staraj się trochę nad tym zapanować i trzymaj język za zębami. Nie warto informować o wszystkim przyjaciółek. Przemyśl wszystko i przedyskutuj, tylko ze Sobą :).

Zdrowie i kondycja
Uczucia będą Cię niosły jak na skrzydłach, więc i zdrowie będzie Ci dopisywało. Poczujesz uzdrawiającą moc miłości.

Czekasz na wielką wygraną? Porozmawiaj z wróżką, dobrze Ci doradzi!

Wróżka Windy