Horoskop astrologiczny dla znaku Byka na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Byka na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bykdobre

Byk 21.04 - 21.05

Praca: Uważaj, by brakiem elastyczności w postępowaniu nie zrażać do siebie współpracowników i partnerów handlowych. Zwykle upierasz się przy swoim zdaniu w obawie, że jakiekolwiek ustępstwo będzie oznaką słabości. A tymczasem jeśli okażesz chęć pójścia na kompromis, zyskasz miano osoby otwartej na cudze sugestie i chętnej do współpracy (zwłaszcza jeżeli jesteś z I dekady).

Finanse: Niekorzystny aspekt Merkurego z Saturnem spowoduje nadmierną ostrożność w gospodarowaniu zasobami finansowymi. Możesz stanąć przed szansą wzbogacenia się, więc uważaj, by jej nie zaprzepaścić przez swoje niezdecydowanie (ta uwaga dotyczy głównie osób urodzonych w III dekadzie znaku). Spróbuj także szczęścia w grach losowych.

Miłość: Twoje kontakty z otoczeniem nie układają się ostatnio najlepiej. Na szczęście w obecności partnera starasz się panować nad negatywnymi emocjami, dlatego we wzajemnych relacjach zapanują względny spokój i porozumienie (zwłaszcza jeżeli urodziłaś się w II dekadzie). Już wkrótce masz szansę zawrzeć fascynującą znajomość. 

Zdrowie: Choć pozornie nic Ci nie dolega, musisz zwrócić uwagę na serce i układ nerwowy. Unikaj stresu i zbyt szybkiego tempa życia.

 

Czekasz na miłość, kiedy nadejdą zmiany? Sprawdź to u Naszego doradcy!

Wróżka Ewa