Horoskop astrologiczny dla znaku Koziorożca na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Koziorożca na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

koziorozecdobre

Koziorożec 23.12 - 20.01

Praca: W pracy zapanuje niemal rodzinna, bardzo sympatyczna atmosfera, co pozytywnie wpłynie na wyniki pracy. Poczujesz, że jesteś członkiem zgranego zespołu, w którym nie ma miejsca na pomówienia i niezdrową rywalizację. Jedynie Koziorożce z II dekady nie ustrzegą się pomyłek i będą musiały liczyć się z nieszkodliwymi złośliwościami ze strony kolegów.

Finanse: Przywiązujesz dużą wagę do wygody i wysokiego standardu życia, więc nic dziwnego, że trudno będzie Ci zrezygnować z niektórych przyjemności. Największe rozgoryczenie odczują Koziorożce urodzone w I dekadzie znaku. Jednak na pewno pocieszy je fakt, że trudności okażą się przejściowe i wkrótce będą mogły swobodniej dysponować gotówką.

Miłość: Możesz czuć się osamotniona i pozostawiona sama sobie. Jak tu bowiem optymistycznie patrzeć na świat, kiedy partner Cię nie rozumie, a dzieci sprawiają kłopoty?! Na szczęście nie będzie to głęboki kryzys rodzinny, tylko raczej drobne nieporozumienia, które pojawiają się od czasu do czasu w każdym małżeństwie. 

Zdrowie: Będziesz w dobrej kondycji. Mimo to pamiętaj, by pić dużo niegazowanej wody mineralnej, która oczyści organizm z toksyn.

Jak odnajdziesz Swoją drugą połowę? Nasz doradca Ci podpowie!

Wróżka Anna Bell