Horoskop astrologiczny dla znaku Raka na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Raka na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

rakdobre

Rak 22.06 -22.07


Praca: Niewykluczone, że przypadnie Ci w udziale szkolenie nowego pracownika. Nie będziesz zbytnio zadowolona z takiego obrotu sprawy. Jednak mimo wszystko postaraj się być wyrozumiała i nie okazywać złości koledze. Przypomnij sobie, jak Ty się czułaś pierwszego dnia w firmie. Jeżeli urodziłaś się w III dekadzie znaku, przygotuj się na rozmowę z szefem.

Finanse: W najbliższym czasie w ogóle nie będziesz miała głowy do interesów. Na pierwszy plan wysuną się ważne sprawy rodzinne. Dlatego powinnaś szczególnie uważać przy podejmowaniu wiążących decyzji. W dniach 15 i 16.03 unikaj składania jakichkolwiek obietnic (uwaga ta dotyczy zwłaszcza Raków urodzonych w II dekadzie znaku).

Miłość: Wiosna zapanuje nie tylko za oknem, ale również i w Twoim sercu. Zapragniesz zmienić coś w swoim wyglądzie zewnętrznym (zwłaszcza jeżeli jesteś z I dekady znaku). Może nowa fryzura byłaby dobrym pomysłem? Partner z całą pewnością będzie zachwycony, co od razu postara Ci się okazać. Możesz więc liczyć na jakieś drobne niespodzianki z jego strony. . 

Zdrowie: Po męczącym dniu zafunduj sobie godzinę relaksu przy dźwiękach ulubionej muzyki. I zadbaj, by w Twojej diecie nie zabrakło magnezu.

Boisz się zmian? Czas porozmawiać z wróżką!

Wróżka