Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

rybydobre

Ryby 20.02 - 20.03

Praca: Dbaj o sympatyczną atmosferę w pracy, bądź wyrozumiała i staraj się łagodzić konflikty. Jeśli przyjdzie Ci się zmierzyć z jakimś problemem lub staniesz się rozjemcą w sporze, szukaj kompromisowego rozwiązania, które zadowoli wszystkich. Ryby z I dekady znaku powinny liczyć się z tym, że wyjdą na jaw ich niedociągnięcia. Będą musiały zostać kilka razy po godzinach.

Finanse: Staraj się planować i kontrolować wydatki, by nie przewyższyły one dochodów. Jeśli narzucisz sobie dyscyplinę, Twoja sytuacja materialna powinna się ustabilizować. Zdołasz nawet zgromadzić na koncie pewną "rezerwę finansową", dzięki której poczujesz się bezpiecznie. Jeśli przyszłaś na świat w II dekadzie znaku, czeka Cię krótka podróż w interesach.

Miłość: Każdą wolną chwilę wykorzystaj na bycie z partnerem, na umacnianie Waszej więzi uczuciowej. Szczególnie dobrze ułożą się relacje w związkach z długoletnim stażem. We wzajemnych kontaktach nie zabraknie serdeczności. Jedynie osoby urodzone w II dekadzie znaku mogą przeżywać huśtawki nastrojów. Powinny jednak trzymać emocje na wodzy i starać się nie krytykować partnera. 

Zdrowie: Ostatnio zbyt emocjonalnie podchodzisz do wielu spraw. Zacznij praktykować jogę lub wykonywać ćwiczenia oddechowe.

Szukasz pomocy? Życzliwa wróżka wskaże Ci drogę, zadzwoń do niej!

Wróżbitka Amber