Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

skorpiondobre

Skorpion 24.10 - 22.11

Praca: W najbliższym czasie nie żądaj od losu niczego więcej ponad to, co już zdobyłaś. Staraj się raczej tylko utrzymać swoją pozycję. Jeżeli urodziłaś się w II dekadzie znaku i Twoja sytuacja jest rzeczywiście krytyczna, nie martw się. Już wkrótce bowiem nastąpi całkowita odmiana na lepsze.

Finanse: Potrzeba dodatkowych środków pieniężnych może Cię zmusić do podjęcia nawet dużego ryzyka. Jednak to, czy Twoje plany się powiodą zależy już od Twojego indywidualnego horoskopu. Jeśli urodziłaś się w III dekadzie znaku, możesz liczyć na pomoc znajomych. Oni będą służyli Ci swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Miłość: Czeka Cię teraz niewielki konflikt z osobą, którą kochasz. Mimo tego, że spór będzie toczył się dosłownie o błahostki, żadne z Was nie będzie chciało ustąpić. Jeżeli jesteś osobą urodzoną w I dekadzie znaku, wpływ Plutona z Marsem spowoduje trudności w stosunkach ze znajomymi. Postaraj się przynajmniej nie zaostrzać sytuacji. 

Zdrowie: Zmęczenie i przepracowanie mogą dać Ci się we znaki. Osłabiony organizm i nerwy w nie najlepszym stanie to skutek trybu życia, jaki od pewnego czasu prowadzisz.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Wróżka Windy