Horoskop astrologiczny dla znaku Strzelca na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Strzelca na czerwiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

strzelecdobre

Strzelec 23.11 - 22.12

Praca: Przełożony powierzy Ci odpowiedzialne zadania oraz poszerzy zakres Twoich kompetencji. Powinnaś wykazać się zaangażowaniem i przestrzegać terminów. Prawdopodobnie nawet będziesz musiała poświęcić życie prywatne na rzecz pracy. Strzelce urodzone w II dekadzie znaku poczują się przytłoczone nadmiarem obowiązków.

Finanse: Musisz zrewidować własne plany i nie porywać się na coś, co znacznie przekracza Twoje możliwości finansowe. W najbliższym czasie nie podejmuj żadnego ryzyka, lepiej spokojnie czekaj na rozwój wydarzeń (zwłaszcza jeśli urodziłaś się w II dekadzie znaku).

Miłość: Mimo że będziesz miała teraz mniej czasu na życie prywatne, chwile spędzone z partnerem dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń. Będziesz emanowała pozytywną energią. Przepełnią Cię optymizm i chęć pomocy innym (ta uwaga dotyczy przede wszystkim Strzelców urodzonych w I dekadzie znaku). 

Zdrowie: Ognisty Mars dodaje energii, a tym samym wspiera Twoje poczynania. Nie musisz więc się obawiać, że nagle zabraknie Ci sił. 

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże!

Wróżka Windy