Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Barana

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Barana

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

 

barandobre

Baran 21.03 - 20.04

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity
Eremita skłoni barany do refleksji i zastanowienia nad sobą i swoim życiem. Dojdą one do nowych wniosków, przewartościowują swój świat i określą nowe cele działania. Praca w kierunku samodoskonalenia pozwoli baranom na osiągnięcie harmonii i zapewni im powodzenie. Muszą tylko pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru
Mocną stroną baranów będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Barany wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga
Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Barany powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Barany muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata
W grudniu zodiakalnym baranom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię.

Wróżka Ewa


Czeka Cię trudny miesiąc, ale kiedy spotkasz Swoją miłość? Porozmawiaj z wróżką!