Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Bliźniąt

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Bliźniąt

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bliznietadobre

Bliźnięta 22.05 -21.06

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci
Grudzień będzie dla zodiakalnych bliźniąt momentem przełomowy. Mocno odczują zmianę, jaka czeka ich z nadejściem nowego roku. Życie bliźniąt odmieni się całkowicie, jednak wiedzą, że może być to zmiana na lepsze, która otworzy przed nimi nowe horyzonty i pozwoli im się rozwijać. Trzeba, zatem bez żalu pożegnać „stary rok” i zostawić przeszłość za sobą.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan oznacza, że bliźniętom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Bliźnięta będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że bliźniętom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy
Bliźnięta powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo na siebie bierzecie i nadmiar wyzwań może Was przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji uporu i dobrego planu działania. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu
Bliźnięta będą musiały w grudniu podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddane ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla bliźniąt bardzo ważny.

Czeka Cię wielka wygrana? Sprawdź to u Naszej wróżki!

Wróżka Anastazja M