Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Byka

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Byka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bykdobre

Byk 21.04 - 21.05

Horoskop miesięczny dla Byka

 

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga
Byki powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, byki będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy
Byki znajdą w grudniu czas na to, by oderwać się od codziennych obowiązków i odpocząć. Bardzo im się to przyda. Gruntowna regeneracja sił, tak fizycznych, jak i psychicznych pozwoli bykom odzyskać równowagę i spokój. Będą mogły z jasnym umysłem snuć noworoczne plany. Gwiazda da bykom poczucie bezpieczeństwa i ochronę.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu
Zodiakalne byki powinny w grudniu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od byków czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity
Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla byków czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia zodiakalne byki będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i

Czekasz na miłość, kiedy nadejdą zmiany? Sprawdź to u Naszego doradcy!

Wróżka Anastazja M