Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Koziorożca

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Koziorożca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

koziorozecdobre

Koziorożec 23.12 - 20.01

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci
Dla koziorożców grudzień będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Koziorożce rozpoczną się nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Sprawiedliwość da koziorożcom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują koziorożce będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy
Koziorożce powinny uważać na to, by mierzyć siły na zamiary. Mogą porwać się na przedsięwzięcie, które je przerasta i w efekcie może zabraknąć im sił, wiedzy lub umiejętności by z niego wybrnąć. Koziorożce powinny najpierw zakończyć to, co rozpoczęły, inaczej nie starczy im energii na pokonywanie kolejnych przeszkód. Więcej uporu i wytrwałości!

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
W grudniu osoby spod znaku koziorożca będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Koziorożce będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Jak odnajdziesz Swoją drugą połowę? Nasz doradca Ci podpowie!

Wróżka Anna Bell