Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Lwa

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Lwa

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

lewdobre

Lew 23.07 -23.08

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca
Grudzień będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych lwów. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja budowaniu planów na przyszłość. Słońce przyniesie lwom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej
Lwom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Cesarzowa może symbolizować mentorkę, przełożoną, matkę, albo oddaną przyjaciółkę. Osoba ta będzie popierała działania lwów i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Lwy mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca
W grudniu lwy nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Zodiakalne lwy powinny uważać na tajemnice i sekstety, a przede wszystkim nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca
Głupiec mówi o tym, że przed lwami pojawi się niespodziewana szansa, ciekawa okazja, szalona propozycja i aby ją wykorzystać lwy muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to lwom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Masz problemy z odszukaniem prawdziwej miłości? Skonsultuj to z Naszym doradcą!

Wróżka