Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Panny

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Panny

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

pannadobre

Panna 24.08 -23.09

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy
Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju zodiakalnych panien. Oznacza to, że znajdą one w końcu czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Panny będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni im ochronę, gdy panny będą jej potrzebowały i sprawi, że znacznie łatwiej zniosą wszelkie zmiany.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze Panny Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności zodiakalne panny mogą poznać jakąś tajemnicę, bądź wiedzę specjalistyczną, dostępną tylko dla wybranych osób. Zodiakalne panny łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Panny powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje panny powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że panny poczują się mało pewnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga
Dla panien bardzo ważnym momentem w grudniu będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Panny znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację, muszą być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Czekasz na prawdziwą miłość? Wróżka Ci powie, czego masz nie przegapić!

Wróżka