Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Raka

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Raka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

rakdobre

Rak 22.06 -22.07

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielec
Wisielec oznacza, że raki skupią się w tym miesiącu na samodoskonaleniu. Będą w stanie znieść wiele wyrzeczeń i całkowicie poświęcić się zdobywaniu wiedzy. Koncentracja, zaangażowanie i wytrwałość przyniosą rakom korzystne rezultaty i pozwolą wejść na wyższy poziom rozwoju.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieża
Totalna ruina, którą obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Raki będą umiały wyciągnąć bardzo dobre wnioski ze swoich niepowodzeń i zaczną odbudowywać swoje dzieło na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami raków.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koło Fortuny
Rakom grozi zastój i stagnacja, a tego nie lubicie. Potrzebujecie zmiany, ruchu, ale być może boicie się opuścić bezpieczną przystań. Nie róbcie rewolucji na siłę, jeśli nie jesteście gotowi na zmiany, nie wprowadzajcie ich teraz w życie. Niestety w tym miesiącu szczęście nie szczególnie Wam sprzyja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Słońce
Ważnym momentem w życiu raków będzie chwila, w której odniosą spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnieć. Słońce da rakom dużo energii, wiary we własn

Boisz się zmian? Czas porozmawiać z wróżką!

Jasnowidz Ewa