Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Ryb

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Ryb

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

rybydobre

Ryby 20.02 - 20.03

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej
Ryby skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Ryby chętnie wesprą przyjaciół i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła
Rybom w tym miesiącu nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała energia, jednak ryby powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje popędy, skoncentrować na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity
Arkanem, który obrazuje to, czego ryby powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Nie powinniście zamykać się przed ludźmi i uciekać w samotność, bo właśnie w grudniu będziecie potrzebowali towarzystwa.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru
Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da rybom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Ryby będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Szukasz pomocy? Życzliwa wróżka wskaże Ci drogę, zadzwoń do niej!

Wróżka