Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Skorpiona

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Skorpiona

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

skorpiondobre

Skorpion 24.10 - 22.11

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sądu
Dla skorpionów grudzień będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale skorpiony pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobra decyzję. To dobry czas na załatwianie spraw urzędowych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca
Skorpionom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Osobisty rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach skorpiony mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy
Zodiakalne skorpiony powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będziecie mieli aż tak dobrej ochrony i powinniście pozostać czujni. Skorpiony muszą pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży
Pamiętajcie, że w chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, ze to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Skorpiony rozpoczną, zatem nowy etap życia w pełni świadomie i nie popełnią już starych błędów. Powinny szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Wróżka Jula