Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Strzelca

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Strzelca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

strzelecdobre

Strzelec 23.11 - 22.12

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca
Dla zodiakalnych strzelców grudzień zapowiada się bardzo szczęśliwie, radośnie i rodzinnie. Wyrokuje o tym samo Słońce, które będzie sprzyjało wszystkim Waszym przedsięwzięciom. Grudzień to będzie dla Was czas spokoju, harmonii i cieszenia się odzyskaną radością życia. Strzelce będą doskonale czuły się same ze sobą i śmiało będą kontynuowały swoją życiową drogę.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata
Świat to bardzo pozytywny znak dla strzelców. Przyniesie im możliwość zakończenia ważnych, życiowych spraw oraz sprawi, że ich wysiłki zakończą się sukcesem. Zakończenie tego etapu rozwoju pozwoli strzelcom przejść na wyższy poziom, awansować albo rozpocząć nowy, ważny projekt. Świat mówi strzelcom, że zanim rozpoczną podążanie ku nowym wyzwaniom, miały czas, by się zregenerować i cieszyć z odniesionego sukcesu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny
To, na co strzelce powinny uważać, to z jednej strony bezruch, stagnacja i zbyt długie pozostawanie w jednym miejscu, a z drugiej zbyt pochopne decyzje. Aby się rozwijać strzelce muszą coś zmienić w swoim życiu, ale nie powinny iść ślepo na przód, muszą wyznaczyć sobie cel działania. W żadnym wypadku nie mogą pozwolić sobie na chaos. Strzelce powinny też zachować ostrożność w trakcie podróży.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Kochanków
Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku strzelca. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś, z kim połączy je miłość. Kochankowie rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia strzelców.

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże!

Tarocistka Ewa