Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Wagi

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Wagi

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wagadobre

Waga 24.09 - 23.10

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży
W grudniu zodiakalne wagi mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co wagi mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Wagi nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Kochanków
W grudniu zodiakalnym wagom będzie sprzyjało wszystko, co wiąże się z miłością, uczuciem i zakochaniem. Miłość będzie je mobilizowała do działania i do tego by zadbać o siebie, o swój wygląd, zdrowie, swoje otoczenie, a także karierę zawodową. Osoby będące w związkach będą w tym miesiącu szczęśliwe i spełnione. Wagi szukające drugiej połówki powinny rozważnie wybierać, być może flirt przerodzi się w coś więcej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej
Cesarzowa ostrzega wagi przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Wagi powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca
Dla zodiakalnych wag w grudniu najważniejsze rzeczy będą wiązały się z wyrzeczeniami, które są gotowe ponieść w szczytnym celu. Mogą dzięki temu osiągnąć sukces, choć będzie on wymagał jeszcze sporo pracy i poświęceń. Jeśli wagi myślą o podejściu do egzaminu mają szanse zdać go dzięki gruntownemu przygotowaniu.

Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów!

Wróżka Enid