Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Wodnika

Horoskop miesięczny na grudzień dla znaku Wodnika

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wodnikdobre

Wodnik 21.01 - 19.02

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru
Zodiakalne wodniki postawią w grudniu na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać dużą cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tum czasie dużą szanse na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza
Cesarz da wodnikom siłę i wiarę we własne siły. Wodniki będą przebojowe i nieustępliwe w dążeniu do celu. Dzięki odwadze, uporowi i poczuciu własnej wartości mogą dużo zyskać. Wodniki mogą otrzymać radę, lub wsparcie u kogoś z autorytetem i pozycją, u ojca, szefa, czyli innej szanowanej osoby. Ich mocną stroną będzie logika, dominacja i nieustępliwość. Wodniki mają szanse umacniać swoją władzę i pozycję.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Głupca
Głupiec ostrzega wodniki przed podejmowaniem lekkomyślnych, impulsywnych decyzji. W tym miesiącu nie powinny one ryzykować i rzucać się ślepo do przodu bez rozeznania sytuacji i wcześniejszego przygotowania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła
Diabeł oznacza, że w grudniu ważnym momentem dla wodników będzie podjęcie wiążącej moralnej decyzji. Wodniki staną przed wielką pokusą, ale jeśli się jej oprą odniosą wielkie zwycięstwo i da im to siłę by przezwyciężyć swoje słabości, walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Jeśli wodniki oprą się n

Czekasz na wielką wygraną? Porozmawiaj z wróżką, dobrze Ci doradzi!

Wróżka Windy