Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Bliźniąt

Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Bliźniąt

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bliznietadobre

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru
Zodiakalne bliźnięta w lipcu postawią na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać duża cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tum czasie dużą szansę na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu
Sąd pozwoli bliźniętom trafnie ocenić sytuację, obiektywnie i uczciwie osądzić inne osoby oraz logicznie podejmować decyzje. Karta ta sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji na przyszłość. Może też znaczyć, że bliźnięta zostaną pozytywnie ocenione przez inne osoby.
Mocnym atutem bliźniąt będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy
Bliźnięta powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie przesadzić z obowiązkami. Dużo na siebie bierzecie i nadmiar wyzwań może Was przytłoczyć. Pamiętajcie, że wszystko da się poukładać, ale trzeba do tego konsekwencji uporu i dobrego planu działania. Nie poddawajcie się, a każde małe zwycięstwo będzie przybliżało Was do osiągnięcia celu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Diabła
Diabeł przyniesie bliźniętom wielką pokusę, ale i ogromną witalność. Ważne wydarzenie w ich życiu będzie się ściśle wiązało z pokusą i tym, co obiektywnie rzecz biorąc nie jest uczciwe lub moralne. By przezwyciężyć swoje słabości bliźnięta będą musiały walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Wówczas negatywne wpływy znikną i bliźnięta mogą odnieść sukces.

Zadzwoń do wróżki! Runy, horoskop, numerolog, astrolog!

Wróżka Windy