Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Byka

Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Byka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bykdobre

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy
Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały zodiakalnym bykom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce byki niejednokrotnie napotkają trudności. Nie powinny jednak zbaczać z obranej ścieżki. Mają one w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości by pokonać wszelkie przeciwności losu i przekuć na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan oznacza, że bykom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Byki będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że bykom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom, zatem urlop w lipcu to świetny pomysł.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru
Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Byki powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że byki stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności im nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Maga
Dla byków bardzo ważnym momentem będzie wkroczenie w nowy etap rozwoju osobistego. Może zdecydują się na kurs, szkolenie, studia, w kierunku, który od dawna je interesuje. Byki znajdą sobie nowy cel w życiu i rozpoczną jego realizację, muszą być jednak konsekwentne, skrupulatne i uczciwie pracować na swój sukces, a wówczas będzie on spektakularny.

Wróżka online! Tarot, runy, senik, jasnowidz, numerolog!

Wróżka Anna Bell