Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Koziorożca

Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Koziorożca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

koziorozecdobre

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca
W życiu koziorożców lipiec przyniesie powiew świeżości i nowości. Postanowicie działać w sposób spontaniczny i nieprzemyślany, dosłownie rzucicie się w wir wydarzeń i będziecie brać to, co życie ma Wam do zaoferowania. Głupiec zwiastuje nowy rozdział w życiu, ale oznacza też uśmiech losu, zatem w Waszym szaleństwie jest metoda i nic złego się Wam nie przydarzy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata
Koziorożcom będzie sprzyjał cały świat. Będą się czuły docenione, szczęśliwe, uda im się odnieść sukces i osiągnąć poziom, do którego dążą od dłuższego czasu. Ten triumf pozytywnie je nakręci, zatem wszystko, co koziorożce sobie w tym miesiącu zaplanują uda im się pomyślnie doprowadzić do końca.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków
Lipiec nie będzie korzystny dla koziorożców pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje uczucia, ale także emocje i zachowanie Waszego i partnera. Od Waszej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Ważnym momentem dla koziorożców będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Wróżby dla Ciebie! Runy, horoskop, sennik, numerolog!

Wróżka Ewa