Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Lwa

Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Lwa

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

lewdobre

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
W lipcu zodiakalne lwy będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała je, nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu lwy mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do lwów, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata
Świat to bardzo pozytywny znak dla lwów. Przyniesie im możliwość zakończenia ważnych, życiowych spraw oraz sprawi, że ich wysiłki zakończą się sukcesem. Zakończenie tego etapu rozwoju pozwoli lwom przejść na wyższy poziom, awansować albo rozpocząć nowy, ważny projekt. Świat mówi lwom, że zanim rozpoczną podążanie ku nowym wyzwaniom miały czas, by się zregenerować i cieszyć z odniesionego sukcesu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca
Lwy nie powinny w tym miesiącu w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Lwy powinny uważać na tajemnice i sekstety, nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca
Głupiec mówi o tym, że przed lwami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to lwom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Wróżka czeka na Ciebie! Tarot, numerolog, sennik, horoskop!

Wróżka Jula