Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Skorpiona

Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Skorpiona

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

skorpiondobre

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny
W lipcu skorpiony mogą zaliczyć zarówno wzloty jak i upadki, jednak fortuna im sprzyja, zatem ze wszelkich życiowych zawirowań wyjdą obronną ręką. Najgorsze, co im grozi to stagnacja, trwanie z miejscu, w bezruchu. Najważniejsze to iść na przód, podejmować ryzyko, nie bać się zmian. Wszystko to ma na celu zdobycie przez skorpiony nowych, cennych doświadczeń. Symbol koła będzie je chroniła jak tarcza.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci
Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu skorpionów będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby skorpion narodził się na nowo i rozpoczynał życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla niego dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej
Cesarzowa ostrzega skorpiony przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Skorpiony powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy
Ważnym momentem w lipcu będzie dla skorpionów pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da skorpionom wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których skorpionom nie zabraknie.

Wróżby online! Tarot, sennik, wróżka, astrolog, numerolog! 

Wróżka Ewa