Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Strzelca

Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Strzelca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

strzelecdobre

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga
W tym miesiącu strzelce powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, strzelce będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Sprawiedliwość da strzelcom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują strzelce będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży
Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że strzelce pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić strzelcom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci
Strzelce powinny w tym miesiącu szykować się na dużą zmianę, a to za sprawą karty Śmieci. Mówi ona wyraźnie, że coś w życiu strzelców skończy się definitywnie. Natura jednak nie znosi pustki i w to miejsce natychmiast pojawi się coś nowego. Może to być zakończenie projektu, pewnego życiowego etapu lub znajomości.

Wróżka dla Ciebie! Tarot, sennik, jasnowidz, astrolog, numerolog, przepowiednia!

Wróżka Anastazja M