Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Wagi

Horoskop na lipiec 2019 dla znaku Wagi

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wagadobre

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków
Pojawienie się tej karty jest bardzo pomyślne i oznacza dla wag czas pełen miłości i dobrobytu. Lipiec będzie, więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment, aby bez żali zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Zodiakalne wagi przejdą przemianę, dzięki której zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość. Karta ta sprzyja wszelkim praktykom miłosnym i związkom.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy
Zodiakalnym wagom sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Wagi będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Wagi powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje wagi powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że wagi poczują się mało pewnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży
Wieża oznacza, że wagi bardzo poruszy dosłowne zawalenie jakiejś sprawy lub znajomości. Nie będą się spodziewały tak drastycznej zmiany i wytrąci je to z równowagi. Dokładana analiza sprawy może wykazać, że przyczyna takiego je obroty tkwi u jej początków. To cenna lekcja na przyszłość, by nie popełnić podobnego błędu i budować na silnych, zdrowych podstawach.

Wróżka przepowie Ci przyszłość! Tarot, runy, sennik, astrolog, numerolog!

Jasnowidz Ewa