Horoskop astrologiczny dla znaku Barana na lipiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Barana na lipiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

barandobre

Baran 21.03 - 20.04

Waszym ulubionym zajęciem w tym miesiącu będzie leniuchowanie i ucieczka w świat marzeń. Leżąc na trawce, ciepłym piasku czy nawet we własnym łóżku wspaniale będzie się marzyło o nowym samochodzie, zmianie pracy na lepiej płatną, czy atrakcyjnym partnerze. 
A może te kolorowe obrazy pojawiające się pod zamkniętymi powiekami to nie tylko iluzja? Może uruchomiona wyobraźnia natchnie Was także chęcią do działania tak, aby świat marzeń stał się światem realnym?

Życie zawodowe - dla pracujących i tych bez pracy pojawi się wyjątkowa okazja aby zrealizować swe plany, ale trzeba będzie wykazać się dużą spostrzegawczością, by ją dostrzec. Obietnice i deklaracje pomocy składane poprzednio przez jakąś osobę nie zostaną zrealizowane. To dobry miesiąc dla tych osób, które w swojej pracy wykorzystują wyobraźnię. 

Życie uczuciowe - wiele niewiadomych i wątpliwości. W tym miesiącu sprawy dla Was ważne nie zostaną do końca wyjaśnione. Dopiero pod koniec sierpnia będziecie mogli dokonać wyboru.

Zdrowie - fizycznie będziecie bardzo sprawni. Psychicznie kondycja nie najlepsza, ale nie poprawiajcie jej sobie za pomocą używek.

 

Czeka Cię trudny miesiąc, ale kiedy spotkasz Swoją miłość? Porozmawiaj z wróżką!

Wróżka Anastazja M