Horoskop astrologiczny dla znaku Koziorożca na lipiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Koziorożca na lipiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

koziorozecdobre

Koziorożec 23.12 - 20.01

Możecie liczyć na pomyślne zakończenie wszelkich spraw działając w grupie. Nie traćcie czasu i energii na pokonywanie bieżących trudności w pojedynkę, bowiem efekt tych starań nie będzie zadawalający. Skorzystajcie natomiast z możliwości współpracy z rodziną, przyjaciółmi lub współpracownikami albowiem w tym miesiącu możecie liczyć na ich wielką życzliwość i zrozumienie. Przekonując innych do swych pomysłów bądźcie taktowni - ale też pewni swych racji. Dla Koziorożców uwikłanych w konflikty karta daje możliwość wyjaśnienia sytuacji na drodze pokojowej i powrotu do poprzednich form przyjaźni czy znajomości. 

Życie zawodowe - wykonując swe obowiązki z całą odpowiedzialnością a może także uzupełniając brakującą wiedzę osiągnięcie uznanie przełożonych i kolegów. Dla niektórych Koziorożców miła niespodzianka w postaci awansu na kierownicze stanowisko. 

Życie uczuciowe - w tym miesiącu będziecie się cieszyć dużą popularnością wśród płci przeciwnej. Jeśli poznacie kogoś interesującego to śmiało przystąpcie do ataku nie zniechęcając się jej powściągliwością. Niektórzy z Was mogą liczyć na pierścionek zaręczynowy. 

Zdrowie - dobre wiadomości dla osób z chorobami przewlekłymi.

Jak odnajdziesz Swoją drugą połowę? Nasz doradca Ci podpowie!

Wróżka Windy