Horoskop astrologiczny dla znaku Lwa na lipiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Lwa na lipiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

lewdobre

Lew 23.07 -23.08

W tym miesiącu los szykuje Wam jakieś niespodzianki, którymi będziecie zdumieni i zaskoczeni. W ważnych dla Was dziedzinach życia pewne wydarzenia, których nie będziecie w stanie przewidzieć spowodują radykalne zmiany na lepsze. To może być znacząca pomoc od kogoś, kogo nie znaliście, wygrana pieniężna z gry, daleka podróż z miłymi niespodziankami lub na przykład awans, którego nie oczekiwaliście.
Taka niepowtarzalna szansa może oznaczać koniec obecnych trudności ale i konieczność weryfikacji dotychczasowych planów. Pamiętajcie przy tym, że zmiany zewnętrzne nie powinny spowodować zmian Waszego systemu wartości i stosunku do otoczenia. 

Życie zawodowe - nadszedł czas pomyślnego zakończenia pewnego etapu Waszej pracy. Może to oznaczać zmianę stanowiska, instytucji lub zadania - ale zawsze z korzyścią. Dla Lwów poszukujących pracy nieoczekiwane możliwości zatrudnienia z dużym wynagrodzeniem. 

Życie uczuciowe - dla stałych związków możliwe wyjaśnienie starych nieporozumień drogą spokojnej dyskusji lub za sprawą przypadkowego gościa. Dla wolnych Lwów możliwość poznania kogoś czarującego na zabawie lub w podróży.

Zdrowie - lekkie dolegliwości trawienne.

 

Masz problemy z odszukaniem prawdziwej miłości? Skonsultuj to z Naszym doradcą!

Wróżka Enid