Horoskop astrologiczny dla znaku Panny na lipiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Panny na lipiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

pannadobre

Panna 24.08 -23.09

W tym miesiącu Wasze życie będzie pełne dylematów albowiem zbliża się czas podjęcia ostatecznych i wiążący decyzji. Ale sprawa, nad którą przyjdzie się zastanawiać nie jest tak prosta czy oczywista jak inni sadzą. Najważniejsza trudność polega na tym, że dokonując wyboru nie spełnicie oczekiwań jednej ze stron, a to wiąże się z oskarżeniami lub próbą wywierania na Was nacisku psychicznego. Oczywiście nikt za Was nie podejmie tej decyzji, w jakim kierunku powinniście się udać, kogo lub co wybrać ponieważ to zależy od Waszych priorytetów ale ważnym elementem przy wyborze powinna być odpowiedzialność na swoje decyzje oraz własne dobro. 

Życie zawodowe - teraz, kiedy sprawy zaczęły się dobrze układać i zapanowała harmonia może pojawić się ktoś z ciekawą propozycją nowej pracy. Czy uda się Wam dokonać prawidłowego wyboru? Tak, pod warunkiem, że będzie to tylko Wasza decyzja. 

Życie uczuciowe - zapowiada się miesiąc obfitujący w wielkie uniesienia miłosne i próby połączenia się z kimś, kogo kochacie. Dla niektórych Panien będzie się to wiązać z wyborem między dwiema kobietami lub dwoma mężczyznami. 

Zdrowie - dbajcie o płuca, nerki, jajniki i jądra.

Czekasz na prawdziwą miłość? Wróżka Ci powie, czego masz nie przegapić!

Wróżka Enid