Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb na lipiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Ryb na lipiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

rybydobre

Ryby 20.02 - 20.03

W tym miesiącu wykażecie genialną intuicję, co gwarantuje Wam sukces zaplanowanych spraw. Czas napięcia, nerwów i wątpliwości macie już za sobą. Problemy i kłopoty uda się załatwić zgodnie z oczekiwaniami, co wprawi Was w doskonały humor. Teraz będziecie się rozkoszować światem wszystkimi zmysłami. Znajomość z pewną kobietą może przyczynić się do rozwiązania pewnych kłopotów rodzinnych lub domowych. W sytuacjach konfliktowych bądźcie ostrożni i działajcie z wielkim wyczuciem nie zraża-jąc do siebie żadnej ze stron. 

Życie zawodowe - osoby wykonujące zawód, w którym liczy się serce, uczciwość i ofiarność mogą liczyć na wielkie słowa uznania i ogólny szacunek. Wasze zaangażowanie zostanie docenione nie tylko w postaci pochwał ale także w postaci nagrody bardziej namacalnej. Pozostałym Rybom zapowiada się również dobry okres – przynoszący sporo efektów i satysfakcji, ale bez większych dochodów finansowych. 

Życie uczuciowe - będzie to czas poświecony rodzinie i osobom najbliższym Waszemu sercu. Z rozkoszą poświęcicie się dla nich nie oczekując rewanżu. Jeśli w przeszłości były jakieś nieporozumienia to teraz pójdą one w niepamięć, a uczucia na nowo zapłoną. Dla osób poszukujących partnera pojawi się szansa na poznanie kogoś bardzo wrażliwego być może w przychodni lekarskiej, sklepie lub na wystawie malarstwa. 

Zdrowie - ogólnie dobre, choć może Was dopaść silne zmęczenie.

Szukasz pomocy? Życzliwa wróżka wskaże Ci drogę, zadzwoń do niej!

Wróżbitka Amber