Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona na lipiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona na lipiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

skorpiondobre

Skorpion 24.10 - 22.11

Nadszedł moment, aby zamienić słowa w czyny i śmiało dążyć do wytyczonego celu. Pomysłów i inicjatywy Wam nie brakuje - więc nie marnujcie więcej czasu na stanie w jednym miejscu. W tym miesiącu możecie się spodziewać pomyślnych wiadomości w sprawie, która od dłuższego czasu była powodem Waszych zmartwień. Pojawią się też nowe propozycje z możliwością zmian którejś z dziedzin waszego życia - ale decyzję trzeba będzie podjąć bardzo szybko - ryzykując nawet dotychczasowy dorobek. Przygotujcie się do podróży ale podczas jazdy samochodem ograniczcie prędkość. 

Życie zawodowe - dla osób aktywnych, dynamicznych i ambitnych karta rydwanu daje szanse na wykazanie się swoimi licznymi zdolnościami oraz na zdobycie wielkiego sukcesu - nawet jeśli będzie się to wiązało ze zmianą miejsca pracy. Natomiast dla osób nieśmiałych i obarczonych wieloma wątpliwościami może to być okres pokonywania wielu nieprzewidzianych przeszkód i niemożliwością dorównania innym. Możliwy wyjazd służbowy. 

Sprawy uczuciowe - nie odwlekajcie dłużej swojej decyzji, aby powiedzieć o swoim uczuciach. Wykonajcie telefon, napiszcie, umówcie się na spotkanie. Nie grajcie na zwłokę, aby nie okazało się, że jest za późno. 

Zdrowie - drobne problemy ze strony układu nerwowego lub ... niepożądana ciąża.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Wróżka Jula