Horoskop astrologiczny dla znaku Strzelca na lipiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Strzelca na lipiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

strzelecdobre

Strzelec 23.11 - 22.12

W tym miesiącu nie spodziewajcie się zaskakujących zmian w swoim życiu. Wszystkie wcześniej rozpoczęte sprawy osiągną teraz swój ostateczny kształt zgodny z Waszymi oczekiwaniami i pozostaną niezmienne. Przy realizacji spraw bieżących wykażcie się siłą woli, powagą i rozsądkiem, ponieważ ulegając emocjom nie będziecie w stanie dokonać właściwego wyboru. 
Jeśli zabraknie pomysłu na życie lub odwagi na realizację któregoś z zaplanowanych zadań warto zwrócić się o poradę lub pomoc do ojca, brata, męża lub kogoś z otoczenia cieszącego się autorytetem. Odważnie brońcie swych praw i wytyczonych granic swojej integralności. 

Życie zawodowe - duże możliwości osiągnięcia prestiżowego stanowiska oraz zdobycia silnej pozycji przy wykazaniu się inicjatywą i wytrwałością . Będzie to dobry okres czasu na robienie porządków i załatwianie spraw zaległych - nawet tych beznadziejnych. 

Życie uczuciowe - dla stałych związków będzie to okres harmonijnego współżycia z przejęciem inicjatywy przez mężczyznę. Dla wolnych Strzelców niestety rozsądek i powaga nie będą pomagać przy uwodzeniu płci przeciwnej. 

Zdrowie - zbyt częste wysilanie umysłu i oczu może dać przykre objawy.

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże!

Tarocistka Ewa