Horoskop astrologiczny dla znaku Wagi na lipiec

Horoskop astrologiczny dla znaku Wagi na lipiec

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wagadobre

Waga 24.09 - 23.10

W tym miesiącu jest bardzo korzystny układ planet dla spraw nowo rozpoczynanych w świecie materii. Jeśli do tej pory zwlekaliście z rozpoczęciem jakiś trudnych spraw to teraz powinniście śmiało przystąpić do ich realizacji. Może będzie się to wiązać z niemałym wysiłkiem z Waszej strony. Ten trud będzie bardzo opłacalny - na przykład w postaci zdobycia wyższej pozycji społecznej, zwiększenia dochodów czy też pomyślnie załatwionych spraw w urzędach.
Wagi marzące o własnym domu lub działce powinny w tym miesiącu intensywnie interesować się tym tematem - traficie na niebywałą okazję. Zaproszenie na jakieś spotkanie będzie możliwością nawiązania kontaktów towarzyskich z majętnymi i wpływowymi ludźmi. 

Życie zawodowe - dobra koniunktura i pomyślność zwłaszcza dla Wag pracujących w handlu, produkcji, rolnictwie i ogrodnictwie. Dla Wag poszukujących pracy możliwość rozpoczęcia własnej działalności lub otrzymania propozycji dobrze płatnej pracy. 

Życie uczuciowe - w tym miesiącu otworzą się przed Wami bramy prawdy i poznania prawdziwej miłości. Może sceneria malowniczej wsi lub kwitnących drzew wzmocni przeżywane uczucia. 

Zdrowie - doskonałe.

Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów!

Wróżka Jula