Horoskop na luty 2019 dla znaku Barana

Horoskop na luty 2019 dla znaku Barana

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

barandobre

Baran 21.03 - 20.04

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła
Luty będzie dla baranów miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci ich żywiołowy temperament. Barany mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel będą miały duże szanse na sukces

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Słońca
Słońce da baranom dużo energii i sił do realizacji planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki z innymi osobami, szczególnie najbliższymi. Los będzie sprzyjał baranom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którzy cię otaczają. Fortuna będzie Wam sprzyjała.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Księżyca
Barany nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Barany powinny uważać na tajemnice i sekstety, nie ufać plotkom.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Koła Fortuny
Barany staną w tym miesiącu w obliczu poważnego wyzwania. Będą miały okazję całkowicie odmienić swój los, jednak potrzebują odwagi do tego by podjąć ryzyko i zakręcić Kołem Fortuny. Szczęście będzie im sprzyjało, więc powinny śmiało iść do przodu. Barany powinny pamiętać, że stagnacja, choć z pozoru bezpieczna blokuje możliwość rozwoju i życiowych zmian.

Wróżbitka Amber

Czeka Cię trudny miesiąc, ale kiedy spotkasz Swoją miłość? Porozmawiaj z wróżką!