Horoskop na luty dla znaku Bliźniąt

Horoskop na luty dla znaku Bliźniąt

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bliznietadobre

Bliźnięta 22.05 -21.06

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata
Bliźnięta w lutym zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też bliźnięta nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze bliźnięta Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności bliźnięta mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Bliźnięta łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków
Luty nie będzie korzystny dla bliźniąt pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje uczucia, ale także emocje i zachowanie Waszego partnera. Od Waszej decyzji będzie zależało Wasze dalsze osobiste szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy
Ważnym momentem w lutym będzie dla bliźniąt pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da bliźniętom wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których im nie zabraknie.

Czeka Cię wielka wygrana? Sprawdź to u Naszej wróżki!

Wróżka Windy