Horoskop na luty 2019 dla znaku Byka

Horoskop na luty 2019 dla znaku Byka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bykdobre

Byk 21.04 - 21.05

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla byków priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem byki najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru
Mocną stroną byków będzie w tym miesiącu zdrowy rozsądek. Dzięki niemu nabiorą dystansu do świata i będą mogły z szerszej perspektywy ocenić sytuację. Dostrzegą wówczas to, czego szukają. Byki wiele zyskają zachowując umiar i nie dając zmącić sobie umysłu za pomocą używek.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca
Byki nie powinny tak mocno się angażować i poświęcać w imię wyznaczonego celu. Być może nie jest on tego wart, bo cena, jaką byki płacą jest zbyt wysoka. Takie działanie na siłę może je tylko wyczerpać i zniechęcić. Aby rozwiązać problem należy się z nim skonfrontować i dać sobie czas na jego rozwiązanie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy
Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla byków chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zmartwieniach, zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Czekasz na miłość, kiedy nadejdą zmiany? Sprawdź to u Naszego doradcy!

Wróżka Anna Bell