Horoskop na luty 2019 dla znaku Panny

Horoskop na luty 2019 dla znaku Panny

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

pannadobre

Panna 24.08 -23.09

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca
Głupiec oznacza, że panny postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Panny będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Świata
Świat to karta o pozytywnym wydźwięku. Dla panien oznacza ona dobre warunki do zakończenia wszelkich spraw, ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Świat mówi też o tym, że zanim panny ruszą w dalszą drogę będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne panny powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Panny muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu, czy ferii. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza
Dla zodiakalnych panien ważne będzie wzmocnienie swojego autorytetu i władzy. Będą gotowe zawalczyć o prestiż i pozycję zawodową lub społeczną. Będą pewne swoich racji i jasno dadzą do zrozumienia otoczeniu, że należy się z nimi liczyć. Mogą chcieć także zdominować lub podporządkować sobie partnera, jednak mogą ulec łagodnej perswazji.

Czekasz na prawdziwą miłość? Wróżka Ci powie, czego masz nie przegapić!

Wróżka Enid