Horoskop na luty dla znaku Raka

Horoskop na luty dla znaku Raka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

rakdobre

Rak 22.06 -22.07

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku raka będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze na nie działały, będą odświerzające, mobilizujące i przyniosą oczekiwany postęp. Szczególnie korzystny dla raków byłby teraz wyjazd lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą raki ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci
Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu raków będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby raki narodziły się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla niech bardzo dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny
To, na co raki powinny uważać to z jednej strony bezruch, stagnacja i zbyt długie pozostawanie w jednym miejscu, a z drugiej zbyt pochopne decyzje. Aby się rozwijać raki muszą coś zmienić w swoim życiu, ale nie powinny iść ślepo na przód, muszą wyznaczyć sobie cel działania. W żadnym wypadku nie mogą pozwolić sobie na chaos.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Ważnym momentem dla raków będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Boisz się zmian? Czas porozmawiać z wróżką!

Tarocistka Ewa