Horoskop na luty 2019 dla znaku Skorpiona

Horoskop na luty 2019 dla znaku Skorpiona

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

skorpiondobre

Skorpion 24.10 - 22.11

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca
W lutym zodiakalne skorpiony powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać swojej intuicji. Być może będą się wokół nich działy sprawy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może skorpionom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym skorpiony będą erotycznie pobudzone i chętnie będą szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan oznacza, że skorpionom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Skorpiony będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że skorpionom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity
Arkanem, który obrazuje to, czego skorpiony powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat marzeń i fantazji. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne dla skorpionów. Nie powinny zamykać się przed ludźmi i światem.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wisielca
Dla zodiakalnych skorpionów w lutym najważniejsze rzeczy będą wiązały się z wyrzeczeniami, które skorpiony są gotowe ponieść w szczytnym celu. Mogą dzięki temu osiągnąć sukces, choć będzie on wymagał jeszcze sporo pracy i poświęceń. Jeśli myślicie o podejściu do egzaminu majcie szanse zdać go wyłącznie dzięki gruntownemu przygotowaniu.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Wróżka